Rituál Kráľovské oslobodenie

Tantra masáže Žilina

Rituál Kráľovské oslobodenie v masážnom centre TantraSecrets v Bratislave Vás pozýva na okúzlujúcu a nezabudnuteľnú kráľovskú masáž.

Liečba darmi zeme patrí k účinnej a príjemnej terapii. Doprajte si vynikajúci relax a uvoľnenie napätého organizmu. Uvoľňuje psychické aj mentálne napätie v organizme spôsobené stresom, dochádza pri nej k spriechodneniu tokov energie. Pri masáži sú ovplyvňované všetky meridiány, masáž prehrieva celé telo, hlboko relaxuje a harmonizuje, vyrovnáva energie v tele. Citlivá masáž análneho otvoru pozýva do hlbších dimenzií dôvery a otvorenie srdca. Mužom, vedľa pozitívneho vplyvu na zdravie (masáž prostaty), necháva nahliadnuť do jinovej časti sexuality, plnej rozkoše z odovzdania sa. Pomáha tak mužom prepojiť pudovú sexualitu a srdce. Zmyselná tantrická masáž pre muža vás zoznámi s magickým čarom Tantry. Tantrická masáž je o skúmaní sexuality v rámci hraníc vlastného tela a jej dôležitou súčasťou je dôvera, pokora a rešpekt k osobnostným hraniciam dávajúceho i prijímajúceho. Počas tantrickej masáže teda zostáva prijímajúci po celú dobu v pasívnej, prijímajúcej úlohe. Nedochádza pri nej k erotickej výmene s masérkou, či masérom.

images-21Zahŕňa : úvodný ritual – Umenie dotyku (pri ktorom je masérka nahá na znak úctý k prímajúcemu, vďaka tomu vás prevedie blahom kráľovskéj masáže), omývanie horúcimi uteráčikmi, hebkú masáž s pávím perím, masáž kožušinkami, ovievanie vejárom a použitie aroma-terapeutických silíc. To všetko doplnené o masáž chodidiel, príjemnú masáž zadočku (masáž prostaty) a tantrické techniky vedenia dychu, vás dokonale pripraví na prijímanie intímnej masáže  lingamu, ktorá je prirodzenou súčasťou tantrickej masáže. Nechajte sa rozmaznávať jemnými rukami masériek, ktoré sa tešia na vašu náštevu, aby vám otvorili bránu k tanrickému umeniu.

Ceny:

120 min – 196 eur

180 min – 294 eur

240 min – 392 eur

300 min – 490 eur

http://tantrasecrets.sk/prostata-masaze-ako-na/