Rituál Tajomstvo tela

tantra masazJedinečný rituál – Tajomstvo  tela  vás pozýva  spoznať  umenie  Tantry v okúzlujúcom  TantraSecrets centre  v Bratislave.

Zmyselný rituál Tajomstvo tela navodí prebúdzanie životodarnej sexuálnej energie, pri ktorom príjemne relaxujete svoje telo i svoju myseľ. Do tejto masáže patria tiež dýchacie techniky a práca s energiou. Energia vo vnútri človeka má dve vrstvy, tvoria ich duch a hmota. Ľudská bytosť je protikladom a zároveň hadánkou. Táto zem je školou a my sa máme naučiť, ako dasiahnuť jednotu ducha a hmoty. Objavte svoju životnú silu. Ponorte svoj vzťah do extatickej intimity. Tantrická masáž je o skúmaní sexuality v rámci hraníc vlastného tela a jej dôležitou súčasťou je dôvera, pokora a rešpekt k osobnostným hraniciam dávajúceho i prijímajúceho. Počas tantrickej masáže teda zostáva prijímajúci po celú dobu v pasívnej, prijímajúcej úlohe. Nedochádza pri nej k erotickej výmene s masérkou, či masérom.

 

Zahŕňa:  láskyplný dotyk, ktorý je doplnený o omývanie horúcimi uteráčikmi, hebkú masáž s pávím perím a kožušinkami, ovievanie vejárom, olejovú masáž (teplým olejčekom) celého tela, aj o orientálnu hudbu a exotickú vôňu. Súčasťou tejto masáže je masáž lingamu, aj masáž joni. Vďaka masáži je vybudovaná energia, pri ktorej zažijete stúpanie a klesanie energie ktorú precítite v celom vašom tele. Zverte sa do rúk profesionálne vyškolenému personálu v našom centre TantraSecrets v Bratislave.  Nechajte sa unášať energiou, ktorá zaplaví celé  vaše telo.

Ceny:

90 min  – 147 eur

120 min – 196 eur

180 min – 294 eur

240 min – 392 eur