Rituál tantrická láska – tantra masáž pre páry

tantra masaz pre paryV našom centre TantraSecrets v Bratislave vám ponúkame Rituál tantrická láska – tantra masáž pre páry. Exuluzívny zážitok s vaším partnerom – kou. Zažite niečo nezvyčajné, nechajte sa unášať láskou a nehou Tantry, ktorá vo vás zapáli plamienok lásky a túžby, …

Tantra masáž pre páry je veľmi senzitívnou a osobitnou kategóriou, pretože ku každému páru treba pristupovať špecificky, s ohľadom na integritu dvojice. Dobre vykonaná a odborná masáž môže vniesť do vášho intímneho života novú energiu a prehĺbiť vaše intímne spojenie. V našom centre tantrickej masáže v Bratislave vás prevedieme týmto zmyselným aktom opätovného spojenia a prehĺbenia vašej intimity. Tantra sa snaží prebudiť otvorenosť medzi partnermi, vysvetliť prirodzenosť pociťovať príťažlivosť voči iným ľuďom, zosúladiť potreby svojej vlastnej individuality a potrieby svojho partnera. Snažíme sa spolu nájsť odpoveď na otázku, do akej miery je potrebné obetovať svoje túžby a potreby pre toho druhého a prispôsobiť sa mu v prospech zachovania vzťahu. Práve táto predstava v súčasnosti často vedie k tomu, že sa väčšina párov stretáva s problémom nevery, ktorá vie byť pre vzťah ničivá. Tantra otvára medzi partnermi cestu otvorenosti, odvahe úprimne priznať svoje skryté túžby s pocitom, že to partner unesie, či dokonca pomôže zrealizovať. Tantra ponúka možnosť odhalenia týchto potrieb v rámci bezpečných hraníc, prežívanie pocitov pod rukami tantrickej masérky či maséra, bez pocitu ohrozenia vzťahu, pretože hranice tantrickej masáže sú stanovené hneď na začiatku a tantrický masér, či masérka za žiadnych okolností neprekročí tieto stanovené limity. V našom centre TantraSecrets si môžete vybrať, či chcete byť masírovaní: dvomi masérkami, dvomi masérmi alebo jednou masérkou a jedený masérom. Výber nechávame na vás je však nutné nahlásiť pri objednávke vami zvolenú variantu.

Zahŕňa: úvodný rituál Umenie dotyku, pri tom sú maséri/ky nahí na znak úcty k prímajúcemu. Párová masáž vás prevedie potešením všetkých vašich zmyslov a budete sa cítiť, ako v inom svete. Budete omývaní horúcimi uteráčikmi, ktoré budú obohatené o lupienky ruží, hebké ovievanie s pávím perím, vejármi a masirovaní kožušinkami s  použitím aroma silíc a to všetko je doplnené orientálnou hudbou. Príjemná párová masáž celého tela s teplým olejčekom vás dokonale pripraví na prijímanie intímnej masáže joni či lingamu, ktorá je prirodzenou súčasťou tantrickej masáže. Pri párovéj masáži je možnosť,  že sa váš partner bude podieľať na vašej intímnej masáži joni či lingamu. Nechajte sa rozmaznávať jemnými rukami masérov, ktorí sa tešia na vašu návštevu, aby vám otvorili bránu k znovuzrodeniu vášho vzťahu v centre TantraSecrets.

Ceny:

120 min – 392 eur

180 min – 588 eur

240 min – 784 eur

300 min – 980 eur