Rituál transformácie

Tantra masáže ŽilinaAko prvý tantrický salón  na Slovensku –  TantraSecrets, vám ponúkame štvrtú dimenziu – masáž dutín.
Rituál transformácie – masážny rituál, v tejto masáži objavíte novú dimenziu. Vnímaním budú stimulované všetky vaše zmysly, vrátane sluchu, čuchu a chuťových buniek. Po tomto zážitku sa budete cítiť ako znovuzrodení a vaše starosti sa rozplynú. Vy sa prepadnete do nepoznaných dimenzií zážitku, otvorí sa vám priestor pre úplne nový spôsob prežívania vašej zmyselnosti a sexuality.

Zahŕňa: Peeling (morská soľ má blahodárne účinky nielen na zdravie, ale veľmi priaznivo pôsobí aj na krásu a pôvab), nasleduje opätovná krátka sprcha. Potom vás už čaká dlhá a krásna celotelová masáž vrátane chodidiel, hlavy a tváre. Súčasťou tejto masáže je aj predĺžená intímna masáž linganu alebo joni.

Maséri/ky za pomoci horúcich uteráčikov, kožušiniek, pierok, teplých mušlí (lávových kamenov) a olejov exotickej vône, zameranej na uvoľnenie svalov, odpočinok i prebudenie vitálnej energie prvej a druhej čakry. Pri tejto masáži budete zahrnutí láskyplnou starostlivosťou a nehou, ktorá vás vyživí a nasýti túžbou po láskyplných dotykoch. To len prehľbi intenzívny zážitok stúpajúce a klesajúce vlny. Nechajte sa hýčkať rukami naších masériek – masérov,  ktorí pri tejto masáži masírujú nahí na znak uctenia tela.

Ceny:

180 min – 294 eur

240 min – 392 eur

300 min – 490 eur

 Doporučujeme:

http://tantrasecrets.sk/kurz-pre-muzov-ako-sa-stat-lepsim-milencom-level-1-level-3/