Rituál V siedmom nebi

4ručná masáž tantrasecretsDoprajte si jedinečný rituál -V siedmom nebi pre mužov a ženy (4 ručná masáž). Nechajte sa unášať neopakovateľným zážitkom a atmosférou, ktorú zažijete jedine v centre TantraSecrets Bratislava. Štvorručná Tantra masáž ponúka:

Teraz len pre vás, rituál V siedmom nebi, kde sa s láskou a nehou o vás postarajú naši profesionálne vyškolení maséri/ky. Nechajte sa hýčkať a rozmaznávať všetky vaše zmysly. Je to dokonalá masáž aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Štvorručná Tantrická masáž je zárukou maximálneho zážitku a spokojnosti zákaznika. Je skutočným tantrickým zážitkom, ktorý sa nedá popisať, ale musí sa zažiť. Masáž vám poskytuje a znásobuje zážitok dvojnásobnej, láskyplnej starostlivosti, akú ste ešte nezažili. Ponorte sa do tajov Tantry a nechajte sa unášať k poznaniu dosiaľ nepoznaného. Zažite na vlastnéj koži pocit ako v siedmom nebi.  V našom centre TantraSecrets si môžete vybrať, či chcete byť masírovaný dvomi masérkami, dvomi masérmi alebo jednou masérkou a  jedený masérom. Výber nechávame na vás, je však nutné nahlásiť pri obiednávke vami zvolenú variantu. Tantrická masáž je o skúmaní sexuality v rámci hraníc vlastného tela a jej dôležitou súčasťou je dôvera, pokora a rešpekt k osobnostným hraniciam dávajúceho i prijímajúceho. Počas tantrickej masáže teda zostáva prijímajúci po celú dobu v pasívnej, prijímajúcej úlohe. Nedochádza pri nej k erotickej výmene s masérkou, či masérom.

Zahŕňa: úvodný rituál – Umenie dotyku, pri ňom sú maséri/ky nahí na znak úcty k prímajúcemu. Štvorručná masáž vás vďaka tomu prevedie blahom ako v siedmom nebi. Omývanie horúcimi uteráčikmi, hebké ovievanie s pávím perím a  vejármi, masáž kožušinkami, použitie orientálnych vôní a relaxačnej hudby. Toto všetko  znásobené dvakrát! Príjemná štvorručná masáž celého tela s teplým olejčekom vás dokonale pripraví na prijímanie intímnej masáže joni, či lingamu, ktorá je prirodzenou súčasťou tantrickej masáže. Nechajte sa rozmaznávať jemnými rukami masérov, ktorí sa tešia na vašu návštevu, aby vám otvorili bránu k tanrickému umeniu v centre TantraSerets.

Ceny:

120 min – 392 eur

180 min – 588 eur

240 min – 784 eur

300 min – 980 eur