Tantra masáž pre muža od muža

tantra masaz od muza pre muza

Tantra masáž pre muža od muža je určená pre bisexuálov a gayov.

Priebeh tantra masáže sa riadi vašou energiou a pocitmi, môžete ju zažiť ako nežný a zmyselný rituál alebo ako masáž s pevným mužským dotykom. Tantrická masáž pre muža, od muža je určená heterosexuálom, bisexuálom, gayom. Umožňuje zažiť tantra masáž v súlade s vaším sexuálnym prežívaním.

Jedinečná Tantra masáž pre muža, od muža vás pozýva  spoznať  umenie  Tantry v okúzlujúcom  TantraSecrets centre v Bratislave.

Zmyselný rituál – tajomstvo tela a prebúdzania životodarnej sexuálnej energie, pri ktorom príjemne relaxujete svoje telo i svoju myseľ. Do tejto masáže patria tiež dýchacie techniky a práce s energiou. Energia vo vnútri človeka má dve vrstvy, tvorí ju duch a hmota. Ľudská bytosť je protikladom, hádankou, koánom a táto zem je školou a my sa máme naučiť, ako dosiahnuť jednotu ducha a hmoty. Objavte životnú silu a ponorte svoj vzťah do extatickej intimity.
Zahŕňa: Pri masáži venujeme plnú pozornosť láskyplnému dotyku, ktorý je doplnený o omývanie horúcimi uteráčikmi, hebkú masáž s pávím perím, vejármi a kožušínkami a olejovú masáž (teplým olejčekom) celého tela, aj o exotickú hudbu a orientálnu vôňu. Súčasťou tejto masáže je Veľký ťah (masáž lingamu) – intenzívny zážitok. Vďaka masáží je vybudovaná energia, pri ktorej zažijete stúpanie a klesanie energie a jej precítenie v celom vašom tele. Zverte sa do rúk profesionálne vyškoleného personálu v našom salóne TantraSecrets v Bratislave a nechajte sa unášať svojím zážitkom.  Ako doplnok k Tantra masáži pre muža, od muža vám ponúkame masáž prostaty. Príplatok + 40 €  ku masáži.  Obiednávky prímame 1 týždeň do predu masíruje masér Peter.

Ceny:

120 min – 196 eur

180 min – 294 eur

240 min – 392 eur

http://tantrasecrets.sk/tantricka-masaz-od-muza-pre-muza/