Zmyselný rituál Umenie dotyku

tantra masaz Úvodné spoznanie Tantry. Ponúkame Vám Zmyselný rituál Umenie dotyku v originálnom masážnom centre TantraSecrets v Bratislave.

Veľmi jednoducho povedané, celá spirituálna cesta tantry predstavuje harmonické spojenie mužského a ženského princípu v nás.
Je to zmyselná, uvoľňujúca masáž tela, vhodná ako začiatočné spoznanie tantra masáže. Nechajte sa unášať a spoznajte múdrosť vlasného tela a ponorte sa hlbšie do svojej osobnosti. Tantra je starodávna veda, ktorá veľmi jednoducho poskytuje prístup k hlbšiemu porozumeniu seba samého a pomáha dosahovať dlhotrvajúci, napľňajúci milostný vzťah s partnerom. “Prebuďte svoju fyzickú energiu a nechajte ju, aby vás viedla ako včela k nektáru naplnenia. “

Zahŕňa: úvodný ritual, omývanie horúcimi uteráčikmi, olejovú masáž celého tela, hebkú masáž s pávím perím, kožušinkami, ovievanie vejárom a použitie aroma-terapeutických silíc. Rozprudí sa vo vás životná sila, energia a radosť. Neobsahuje masáž joni či lingamu. Tantra masáž  prebieha v sarongu.

Ceny:

90 min  – 147 eur

120 min – 196 eur

180 min – 294 eur

240 min – 392 eur