Bambusová masáž

Bambusová masáž z ďalekej Ázie
Masáže patria k najpopulárnejším spôsobom relaxácie ľudí po celom svete. V dnešnom článku by sme sa trochu lepšie pozreli na bambusovú masáž, ktorá k nám prišla naozaj z ďaleka.

Prečo práve bambus?
Bambus je rastlina, ktorej sa dostáva čoraz väčšej pozornosti. Nájdete ho v rôznych častiach sveta a dá sa využiť veľmi rôznorodo. Také bambusové výhonky ste už možno v ázijskej kuchyni ochutnali. Je symbolom sily, plodnosti, mladosti, prosperity a priateľstva. Dnes ho už nájdete aj v kozmetike a tam jeho využitie ani zďaleka nekončí.

Bambusová masáž pre dokonalý oddych
Už samotný názov nám napovedá, že bambusová masáž pochádza z juhovýchodnej Ázie. Je to jedinečná technika, ktorá má uvoľňujúce, upokojujúce a regeneračné účinky. Prebieha naozaj veľmi zaujímavo. Pomôckami na masáž sú nahrievané hladké bambusové tyče rôznej veľkosti a jedinečný masážny bambusový olej. Práve ich nahriatie je zárukou úplnej relaxácie. Každá tyč je výnimočná a špeciálne určená na inú časť tela. Vďaka tomu sa maximalizuje úroveň tlaku a nastane dokonalé uvoľnenie svalov. Dlhšie bambusy sa používajú na dlhé ťahy, menšími sa robí detailnejšia práca, napríklad na krku a na tvári. Nevynecháva sa ani pokožka hlavy. Bambusová masáž sa trochu podobá na masáž lávovými kameňmi, ale z väčšej časti je hĺbková.

Budete šťastnejší
Bambusová masáž prinesie prijímateľovi uvoľnenie a dobrú náladu. Uvoľní vaše energetické blokády tela a budete sa cítiť ako znovuzrodení. Okrem toho stimuluje krvný obeh a cirkuláciu lymfy, odstraňuje bolesti chrbtice. Nesmieme zabudnúť ani na vplyv masáže na duševné zdravie. Účinkuje tiež proti stresu, zlepšuje kvalitu spánku, zvyšuje duševnú pohodu a pomáha aj pri liečbe depresie.

Bambusová masáž pre krásu a mladosť
Už viete, ako blahodarne pôsobí na telo i dušu. Poznáme však ešte jednu výhodu. Zlepšuje textúru pleti, pretože bambus obsahuje oxid kremičitý. Počas masáže sa vstrebe do pleti a pokožka tak lepšie prijíma dôležité minerály. Zmierňuje tak ekzémy, minimalizuje vrásky a zanecháva zdravú pleť aj vlasy.

 

CENY :

  •  60 min – 56 €
  •  90 min – 84 €
  • 120min – 112
Kategórie


Napísať hodnotenie