BLOG

Hlavné príspevky

 

objavteObjavte spinace na svojom a partnerovom tele.

Sexuológovia, terapeuti ale aj obyčajný ľudia sa zhodujú na tom, že poznať kde sa nachádzajú citlivé body vášho partnera a vedieť ako s nimi narábať vám dokáže prihrať do rúk neuveriteľné tromfy. Sú to citlivé až veľmi citlivé miesta na tele, pomocou ktorých dokážete spôsobiť partnerovi hotovú búrku na tele.
Viac »

tajomstvo

Joni & Lingam masáž

Ak ste rozmýšľali , ako by ste mohli hlbšie precítiť a posunúť Váš vzťah na inú úroveň s partnerom / partnerkou, tento článok je práve pre VÁS☺. Team Tantrasecrets si Vás dovoľuje odhaliť nepoznané. Vy iste dobre viete , že na odreagovanie potrebujeme docieliť celkové uvoľnenie tela i mysle . Práve na to je zameraná Joni & Lingam masáž.Neváhajte a ponorte sa do čitania a následne do praxe.

Viac »

5 elementov

Prečo je tantrická masáž hodnotnejším zážitkom ako erotická masáž?!

Počuli ste už o tantrickej masáži a myslíte si, že sa jedná o obyčajnú sexuálnu masáž podobnú tým, ktoré bežne ponúkajú pracovníčky v erotických salónoch? Myslíte si, že to nie je nič pre vás? Poďte sa presvedčiť, že tantrická masáž predstavuje hlboký duševný zážitok a nemá s lacnou erotikou nič spoločné.
Viac »

Rituál Kráľovské oslobodenie

Sila vedomého dotyku

Mnohí z nás si to neuvedomujú ale vedomý dotyk nás sprevádza už od nášho času stráveného v matkinom lone. Nežne si hladila bruško a láskyplne na nás myslela ako na svoj najväčší poklad. To je náš prvý vedomý dotyk. Mohli sme spolu s ňou zdieľať pocity radosti, smútku a nádeje. Prostredníctvom dotykov dávame ľudom okolo nás vedieť , že ich máme radi, milujeme ich.
Viac »

Jak vyléčit prostatu

Jak vyléčit prostatu

–  je príbehom autora, ktorému lekár diagnostikoval rakovinu prostaty. „Lekár mi diagnostikoval rakovinu prostaty. 60% mojej prostaty bolo naplnených silnou a agresívnou rakovinou. Hodnota mojej PSA bola 126. Urológ sa snažil byť veľmi láskavý a pozitívny, ale zároveň mi oznámil, že choroba je neliečiteľná. Bol som pripravený, že umriem.“ Rozhodol sa, že odmietne túto diagnózu a z choroby sa vylieči.
Viac »

objavte

Staré tantické harmonizačné cvičenie 5 Tibeťanov

Drahí naši zákazníci, náš team Tantrasecrets si pre vás pripravil cvičenie, ktoré vám dobije energiu. Na začiatku by sme chceli upozorniť, že  vôbec nejde o 5 cvičiacich tibetských mníchov, názov môže niekedy zavádzať.  Je to jedno z najúspešnejších tantrických cvičení, ktoré sa u nás udomácnili a tešia
Viac »

prostata masáže

Prostata masáže – ako na to ?

Exuluzívny zážitok s Vaším partnerom(kou). Jedna z masáží, ktorá je opradená zvláštnou atmosférou, alebo dokonca zatiahnutá za nepreniknuteľnou oponou pre mnohých ľudí. Veľa žien, keď počuje toto slovo, by najradšej ušlo na opačný koniec republiky a mnoho mužov by sa pre istotu najradšej od hanby prepadlo ako by mali o túto masáž poprosiť partnerku.
Viac »

JONI A JEJ TAJOMSTVÁ

JONI A JEJ TAJOMSTVÁ

Chceli by ste zistiť niečo viac o svojej joni? Zaujíma vás niečo, čo sa bojíte čítať pri výklade z knihami, alebo nedajbože kupovať pred zrakmi zvedavých ľudí? Už sa nemusíte báť, že nechápete niektorým signálom, ktoré vaša joni vydáva. Prečítajte si tento článok od TantraSecrets a spolu sa ponoríme do študovania. Čo to vlastne je? V tantre nie je joni iba posvätným miestom, ale je to sídlo božstva.
Viac »

vaginal mapping

VAGINAL MAPPING

V centre TantraSecrets vám ako prví na Slovensku prinášame jedinečnú metódu liečenia „vaginal mapping“ – dotykovú masáž, ktorá sa zaoberá vašimi traumami, jazvami po pôrode, jazvami po zneužívaní, problémami pri milovaní. Prinášame vám jedinečný spôsob, ako povedať zbohom bolesti.Počas mojej práce, ako tantra masérka/terapeutka som zistila, že viacero žien má určité problémy so svojou
Viac »

tantra masaze

TantraSecrets – Kurandera

Tantrizmus – to nieje len slovo , ktoré vo Vás evokuje masáž ale takisto otvára množstvo možností ako objavovať sexualitu jedincov. Dostala sa nám do rúk kniha, ktorá Vás akoby prevedie takým mini kurzom objavovanie sexuality jednej dievčiny volá sa Kurandera – hľadanie podstaty ženskej sily. Keďže v poslednej dobe čítame zaujímavé kúsky z rúk spisovateľov
Viac »

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.