Garshan masáž

Ajurvédska detoxikačná masáž Garshan
Mnohí si dávajú na svojom výzore záležať a hľadajú spôsoby, ako svojej kráse dopomôcť. Jednou z možností je Ajurvédska detoxikačná zoštíhľujúca masáž Garshan.

Ako ajurvédska masáž Garshan prebieha
Garshan masáž je stará už viac ako 2000 rokov a prebieha v dvoch etapách. Najskôr sa pokožka masíruje špeciálnymi rukavicami. Zlepšuje sa krvný obeh, zahrieva sa telo a zlepšuje sa tok lymfy. Vďaka podpore látkovej výmene a stimulácii tukových tkanív pomáha odstraňovať celulitídu a zabraňuje vzniku strií. Vhodná je nielen pre krásu, ale aj pre zdravie, pretože sa osvedčila aj pri liečbe kĺbov a artrózy. Kombinuje sa s masážou abhyanga – začína sa masážou so špeciálnou rukavicou, ktorá trvá 30 až 45min. Závisí to od celkovej dĺžky masáže. Nasleduje masáž sezamovým olejom a celkom trvá masáž 90 – 180 minút. Po nej sa podáva bylinkový čaj.

Je unikátna a zaujímavá
Garshan masáž je relaxačná aj stimulačná. Podporuje pohyb lymfy a posilňuje aj krvný obeh. K jej najväčším výhodám patrí redukcia zmiernenie celulitídy, zmiernenie únavy a celkové posilnenie organizmu. Masáž pomáha odstraňovať toxíny a výsledkom je zdravá pokožka. Po masáži sa môže urobiť zábal na regeneráciu tela. Pýtate sa, prečo sú rukavice z hodvábu? Má schopnosť omladiť bunky, redukovať vrásky.

 

CENY :

  •  60 min – 56 €
  •  90 min – 84 €
  • 120min – 112
Kategórie


Napísať hodnotenie