Jak vyléčit prostatu

ako vyliečiť prostatu

Milí naši priatelia team Tantrasecrets v Žiline sme pre Vás pripravili zaujímavú knihu od autora Ron Gellatley – Jak vyléčit prostatu.

–  je príbehom autora, ktorému lekár diagnostikoval rakovinu prostaty. „Lekár mi diagnostikoval rakovinu prostaty. 60% mojej prostaty bolo naplnených silnou a agresívnou rakovinou. Hodnota mojej PSA bola 126. Urológ sa snažil byť veľmi láskavý a pozitívny, ale zároveň mi oznámil, že choroba je neliečiteľná. Bol som pripravený, že umriem.“ Rozhodol sa, že odmietne túto diagnózu a z choroby sa vylieči.  A podarilo sa mu to.

V tejto knihe, Ron Gellatley odhaľuje tajomstvo, ktoré použil pri boji proti jeho rakovine. Zistite, ako môžete predísť a vyliečiť problémy s prostatou jednoducho a ľahko, bez liekov alebo chirurgického zákroku. „Ak sa nechcete starať o svoju prostatu, môže vás to zabiť!“

Zväčšenie prostaty alebo odborne benigná hyperplazia prostaty (BHP) je ochorenie, ktoré trápi až 80% mužov vo veku 40 – 50 rokov.

V dôsledku rastu prostaty a zvýšeného napätia jej svalstva dochádza k zúženiu prostatickej časti močovej trubice.

Charakteristické príznaky:

– časté nutkanie na moč (hlavne v noci)

– ochabovanie a prerušovanie močového prúdu

– v neskorších fázach musí pacient chvíľu čakať kým akt močenia začne a má problémy aj s jeho ukončením

– bolestivé močenie

– vo vyšších štádiách moč v močových cestách stagnuje a tým sa porušuje činnosť obličiek, pacient trpí smädom, osychá mu jazyk, stráca chuť do jedla

K vylúčeniu rakoviny prostaty sa bežne používa test na PSA (prostatický špecifický antigén), ktorý rozlišuje BHP od karciómu prostaty.

Ak Vás článok zaujal pridávam link na knihu: http://www.auraknihy.sk/knihkupectvo/zdravie-a-zivotny-styl/ron-gellatley-jak-vylecit-prostatu-detail

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.