Joni & Lingam masáž

joni a lingam masaz, tantrasecretsAk ste rozmýšľali , ako by ste mohli hlbšie precítiť a posunúť Váš vzťah na inú úroveň s partnerom / partnerkou, tento článok je práve pre VÁS. Team Tantrasecrets si Vás dovoľuje odhaliť nepoznané. Vy iste dobre viete , že na odreagovanie potrebujeme docieliť celkové uvoľnenie tela i mysle . Práve na to je zameraná Joni & Lingam masáž.

Neváhajte a ponorte sa do čitania a následne do praxe🙂
Joni ( vyslovuje sa ako YO-NEE ) predstavuje sanskritské pomenovanie ženského pohlavného orgánu , toto pomenovanie vieme ľahko preložiť ako ,, posvätný chrám “ . Na rozdiel od západnej kultúry , sa na intímne ženské zóny v Tantre pozerá z uhlu lásky a citu . Účelom Joni masáže je vytvorenie priestoru pre ženu , kde sa môže plne regenerovať , relaxovať a dosiahnuť najvyššie potešenie zo svojho ženského tela . Niektoré ženy vyhľadávajú tento typ masáže pre prelomenie sexuálnych bariér , ale aj odstránenie fyzickej , ale aj duševnej traumy .

Lingam ( vyslovuje sa ako LING-AHM ) označuje sanskritské pomenovanie pre mužský pohlavný orgán , voľne toto slovo vieme preložiť ako ,, palička svetla “ . Lingam masáž predstavuje relaxačné jemné masáže mužského pohlavného orgánu a jeho okolia .

Joni & Lingam masáž zaradujeme po väčšinou na koniec tantrickej masáže . Tieto masáže sú sústredené na načerpanie novej sily , užívania si radosti , ale aj spoznávania nepoznaného vo svojom vnútri . Počas masáže sa masérka , alebo masér , snažia jemnými dotykmi stimulovať energetické pohlavné centrá a tak dosiahnuť harmóniu , pôžitok a pocit znovuzrodenia . Masáže prebiehajú v sprievode relaxačnej hudby , ale aj rozličných vôni . Hlavným cieľom je dosiahnutie uvoľnenia zablokovanej pohlavnej energie a jej následné rozliatie do celého tela . Táto masáž pomáha aj odstraňovať dlhoročné bloky na duši , ale aj spoznať to nepoznané v sebe . Ďalšou výhodou , ktorú tieto masáže so sebou prinášajú , je lepšie sexuálne uspokojenie v bežnom živote a radosť zo sexuálneho života , ktorá býva často utláčaná hlavne u žien ( joni masáž vie tieto bloky odstrániť ) . Počas masáže , môže prísť až k takému celkovému uvoľneniu , že pocítite naplnenie v podobe celotelového orgazmu( celotelový tranz- chvenie po celom tele, príval energie,..).

Neváhajte a vyskúšať tento neopakovateľný zážitok . Pokiaľ si to neviete predstaviť ako sa tieto masáže robia radi Vás to naučíme.

Poskytujeme kurzy: ako sa stať lepším milencom/milenkou, kurz tantra masaže. Bližšie info nájde na stránke:

https://tantrasecrets.sk/seminare-pre-zeny-ako-sa-stat-leps…/

https://tantrasecrets.sk/individualne-kurzy-tantra-masazi-p…/
Samozrejme Vás radi privítame v centre Tantrasecrets kde sa môžete bez obáv zveriť profesionálne vyškolenému personalu a túto nádhernú masáž absolvovať s Vašou polovičkou.

https://tantrasecrets.sk/ritualne-ma…/ritual-tantricka-laska/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.