Kúzlo vedomého dotyku

kuzlo-vedomeho-dotyku-poster-web_koncept1Kúzlo vedomého dotyku

 

Vedomý dotyk vie byt jemný a láskyplný, vie byť liečivý a dokáže vás naučiť vnímať pocit šťastia, ktorý sa skrýva v každom z nás. V tomto článku by som vám rada priblížila kurz – Kúzlo vedomého dotyku. Kurz je určený párom, jednotlivcom, ale aj masérom ktorý chcú rozšíriť svoju ponuku masáží o Tantrické masáže. Kurz prebudí vo vás nielen doposiaľ nepoznanú energiu, ale naučí vás aj prostredníctvom vedomého dotyku tento zážitok zdieľať ďalej.

 

Čo sa o Tantrickej masáži naučíte na kurze:

 

Poznanie princípov pôsobiacich vo vesmíre, vnímanie nového rozmeru reality – toto sú základné ciele tantrického učenia. Narábanie s energiou jednoduchým, ale účinným spôsobom, vkladanie zámeru do masáže, vybudovanie energie a jej smerovanie. Formy sa môžu líšiť, ale tieto princípy Tantry zostávajú. Základný prvok tantrických masáží, sú najmä vedomé dotyky. Tieto môžu byť letmé, ale aj veľmi dynamické – také, ktoré dokážu rozprúdiť energiu v celom vašom tele. Naučíte sa jemnú zmyslovú masáž prostredníctvom prírodných rukavíc, pávích pierok a horúcich uteráčikov. Vďaka tomu dokážete priviesť prijímajúceho na vyššiu úroveň bytia.

Pozrite si ukážku z tantrických masáží, ktoré v TantraSecrets ponúkame. Predstavte si sami seba, ako prijímate tento unikátny zážitok na svojom vlastnom tele. Na kurze –  Kúzla vedomého dotyku sa táto predstava stane realitou.

Budeme sa venovať aj základom Meditácie:

 

Pre začiatočníkov môže byť veľmi náročné sedieť v kľude dlhší čas a snažiť sa udržať „prázdnu hlavu“. Základom je ísť na to postupne, netlačiť na seba samého a neočakávať úspechy pri prvých pokusoch navodiť kľudnejšiu myseľ. Budeme sa sústrediť na dych – toto je príkladom jednej z najbežnejších prístupov k meditácii: koncentrácia.

 

Techniky meditácie, ktoré využívajú koncentráciu učia sústrediť sa na jeden bod – jednu myšlienku, ako nádych a výdych, plameň sviečky, opakovanie mantry, počúvanie úderov gongov, jednoducho čokoľvek singulárne.

 

Opačný prístup učí vedomá meditácia – táto povzbudzuje možnosť nechať vašu myseľ putovať kade sa jej zachce, zatiaľ čo vy iba sledujete jednotlive myšlienkové pochody. Neponárate sa od nich, nestotožňujete sa s nimi, neprežívate ich a ani ich nesúdite. Iba si uvedomujete to, ako jeden tok myšlienok strieda druhý. Tomuto sa budeme venovať tiež na kurze formou rôznych cvičení.

 

Jedna z týchto foriem meditácie výrazne zlepšuje vašu schopnosť sústredenia a vďaka druhej dokážete po čase rozpoznávať vaše vlastné reakcie a nálady, vaše pocity a emócie, ktoré skutočne stoja za myšlienkami, ktoré sa vám celý deň honia hlavou. Toto vám umožňuje získať nad nimi kontrolu a tak dostať svoje vnútro viac do harmónie. Kúzlo vedomého dotyku vaše znalosti o praktikách meditácie prehĺbi, aby ste mohli dosiahnuť kľudnú, otvorenú a sústredenú myseľ kedykoľvek na požiadanie.

 

Budeme sa venovať aj základom Aromaterapie

 

Keď hovoríme o aromaterapii hovoríme o vonných látkach obsiahnutých v kvetoch, stonkách a plodoch vo forme maličkých kvapiek. Tieto sú ich životná sila a duša. Získavajú sa najčastejšie destiláciou, lisovaním za studena alebo priamou extrakciou a každá získaná vôňa v sebe ukrýva unikátne liečivé informácie. Tieto sa do nášho organizmu dostávajú prostredníctvom dýchacích orgánov, kože, slizníc a pôsobia takisto na našu fyzickú stránku, ako aj na emocionálnu.

 

Čuch zohráva kľúčovú úlohu pri spúšťaní našich emócií. Radosť, smútok, zlosť, ale aj sexuálna príťažlivosť partnera. Všetky tieto impulzy vysiela mozog aj na základe čuchových vnemov, ktoré dostáva z prostredia. Tieto môžu mať na nás pozitívny alebo negatívny účinok. Pri výbere esenciálneho oleja/silice by sme sa mali spoliehať hlavne na náš nos – ten nám napovie či vôňa, ktorú sme si vybrali bude pre nás tá pravá. Vďaka poznatkom z tejto oblasti môžete efektívne narábať so svojimi emóciami a celým organizmom.

 

Tantrické masáže, meditácia a aromaterapia – toto sú hlavné témy kurzu, ktorý vám otvorí dvere do vašeho vnútra, ktorý vám ukáže niečo nové a nepoznané. Počas kurzu sa do každej z nich ponoríme hlbšie, ukážeme si správne techniky a postupy a naberieme veľa nových vedomostí a energie. Pre niekoho je to možnosť prežívať s partnerom niečo výnimočné, pre niekoho iného to môže byť spoznanie samého seba, pre niekoho iného to môže byť začiatok profesionálnej cesty tantrickej masérky alebo maséra. Nechajte sa uniesť  kúzlom vedomého dotyku. Neváhajte a prihláste sa na kurz ešte dnes. Miesta sú limitované a rýchlo sa plnia J. S láskou vám zodpoviem na vaše otázky a budem vás sprevádzať na vašej ceste za poznaním vedomého dotyku. Prihlásiť sa môžete na nižšie uvedenom linku:

 

https://tantrasecrets.sk/kurz-celotelovej-zmyselnej-tantra-masaze-aj-pre-zaciatocnikov/

 

S úctou,

 

Juliana Berkyová CSB.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.