Lomi Lomi Nui

Spoznajte čaro havajskej masáže Lomi Lomi Nui
Hľadáte masáž pre dokonalý oddych a relaxáciu? V tom prípade by sme vám radi predstavili perlu medzi masážami. Z Havaja pochádza dynamická Lomi Lomi Nui a tešiť sa môžete na jedinečný zážitok.

Prišla k nám zďaleka
Lomi Lomi Nui je súčasťou havajskej kultúry od nepamäti. Dostala sa tam vďaka moreplavcom z Polynézie a dodnes sa teší veľkej obľube. Havajčania majú svoju vlastnú filozofiu Huna, ktorej základom je myšlienka, že všetko hľadá lásku a harmóniu. Lomi Lomi Nui je súčasťou tejto filozofie a patrí k najobľúbenejším spôsobom odpočinku. Dochádza pri nej k harmonizácii tela a duše, ktorá je v dnešnom svete naozaj unikátna.

Prečo sa považuje za perlu medzi masážami
Jej názov sa dá preložiť aj ako milujúce ruky. Slovo „lomi“ znamená aj masérka, masérka alebo masáž. Ak sa použije opakovane, zosilní to jeho význam. Základným sú rytmické pohyby po tele klienta s využitím harmonickej hudby. Názov masáže tak vyjadruje podstatu vnímania ľudského tela komplexným spôsobom. Ukazuje tiež nekonečnú silu ľudského dotyku, ktorý je liečivý. Dochádza k relaxácii na fyzickej, emocionálnej a spirituálnej úrovni.

Prebieha trochu inak ako väčšina masáží
Základ masáže Lomi Lomi Nui je v havajskom tanci hula a masér zapája do masáže zapája celé telo. Nevyužíva iba prsty, dlane a hrany dlane, ale aj mäkkú časť predlaktia a lakte. Má viacero etáp, pomalé sa striedajú s rýchlejšími. Predstavte si to ako dlhé a jemné ťahy, ktoré sa plynule striedajú v tvare osmičky so silnejšími tlakmi. Môžete mať pocit, že je to ako nekonečný dotyk. Nemasíruje sa le jedna časť, ale ťahom sa plynule prechádza na ďalšiu. Nejde o obyčajnú bodovú masáž. Takáto jemná masážna technika celou plochou predlaktia je spojená s energiou .Navodzuje pocit ochrany duchovnými silami a odstraňuje rôzne blokády. Masáž tiež uvoľňuje traumy a harmonizuje telo i ducha.

Oddychujete pri relaxačnej hudbe
Na masáž je používaná špeciálna plachta, pretože prijímateľ masáže je naolejovaný viac ako pri iných. K obľúbeným siliciam patrí napríklad ylang ylang. Začiatok tohto upokojujúceho zážitku je spojený s prijímacím rituálom, po ktorom nasleduje masáž. Počas nej hrá špeciálna hudba, vďaka ktorej je relaxácia ešte hlbšia. Jej dĺžka je 90 minút, počas ktorých prichádza pocit pokoja a pohody.

Lieči boľavé telo i dušu
Havajská masáž Lomi Lomi Nui prináša veľa benefitov. Ak vás bolia svaly, je pre vás tou pravou. Dokáže tiež zmierniť reumatické bolesti a odvádzať z tela toxické látky. Uvoľňuje kĺbové spojenie vďaka naťahovacím prvkom masáže. Stres, únava, vyčerpanie pozná väčšina z nás, a preto je takáto masáž vhodná naozaj pre každého. Po jej skončení pocítite zlepšenie celkového fyzického a psychického stavu. Nezáleží na veku, Lomi Lomi Nui pomôže každému, aby sa cítil dobre. Ukáže vám, že dôležité je neponáhľať sa, pretože harmónia potrebuje svoj čas. Nabije vás nekonečnou pozitívnou energiou a budete sa cítiť ako znovuzrodený. https://tantrasecrets.sk/ritualne-masaze/lomi-lomi-nui/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Lomi Lomi Nui

Spoznajte čaro havajskej masáže Lomi Lomi Nui
Hľadáte masáž pre dokonalý oddych a relaxáciu? V tom prípade by sme vám radi predstavili perlu medzi masážami. Z Havaja pochádza dynamická Lomi Lomi Nui a tešiť sa môžete na jedinečný zážitok.

 

 

 

Ceny:

90 min –123 eur