Masáž lávovými kameňmi Hot Stones

Masáž lávovými kameňmiMasáž lávovými kameňmi je starodávna , mýtická čínska masáž , prvé záznamy o tejto masáži sú z Číny , 2000 rokov pred naším letopočtom .
Základom tejto unikátnej masáže je použitie špeciálnych masážnych hmatov , ktoré v spojení s horúcimi lávovými kameňmi a aromatickým olejom majú vysoký terapeutický a relaxačný účinok . Kombinácia tepla , dotyku a vône ju radí právom medzi KRÁLOVNY masáží a pre klienta sa stáva nezabudnuteľným zážitkom . Oproti klasickej , regeneračné či relaxačné masáži sme u klientov zaznamenali veľmi rýchle psychické uvoľnenie a navodenie relaxačného stavu .
Kamene sa nahrejú vo vodnom kúpeli a potom sa teplé prikladajú na telo . Súčasne prebieha masáž jednotlivých častí tela horúcim olejom a dvoma väčšími kameňmi , ktoré sa držia v dlani .
Svojimi účinkami určite uspokojí aj tých najnáročnejších klientov . Správne prevedená masáž Vás dovedie k absolútnej relaxácii a mnohokrát Vás aj ukolíše k posilňujúcemu spánku . Masáž s lávovými kameňmi úplne prekonáva klasické masáže svojimi účinkami na telo i dušu . Zažijete pocit úplného uvoľnenia a harmónie . Úplne zabudnete na okolitý svet a všedné starosti okolo seba . Je jednou z najlepších terapií na odstránenie stresu a vnútorného nepokoja .

Predstavte si príjemné teplo prichádzajúce z vulkanických kameňov do každej časti vášho tela . Nádherne si oddýchnete a ešte dlho po masáži budete cítiť blahodarné uvoľňujúce teplo . K masáži sa používajú špeciálne lávové kamene , ktoré výborne akumulujú teplo , a tým prispievajú k väčšej účinnosti procedúry . Lávové kamene pomáhajú odstraňovať blokácie na dôležitých bodoch ( meridiánoch ) a tiež rozprúdiť energiu vo Vašom tele . Tieto kamene majú zároveň aj mimoriadne silnú energetickú vibráciu , sú dopredu nahrievanie vo vodnom kúpeli na teplotu 60 – 70 ° C. Týmto nesmierne príjemným spôsobom sú postupne uvoľnené jednotlivé partie tela a sú striedavo masírované kameňmi aj bez nich . K zvýšeniu efektu celej masáže sa používa exotický olej , ktorý umocní Vaše príjemné pocity .

Masáž lávovými kameňmi je výbornou relaxáciou . Teplo sálajúce z hladkého kameňa prestupuje do organizmu až 3 cm hlboko . Ovplyvňuje fyziologické procesy , uvoľňuje , odstraňuje nervozitu a stres , nespavosť a ďalšie problémy , ktoré súvisia s vysokými nárokmi na psychiku . Prináša celkové upokojenie , nesmierne slastné pocity bezpečia , kedy starosti a stresy samovoľne odčerpávajú . Na telesnej úrovni pomáha teplo z kameňov uvoľňovať stuhnuté svaly , bloky , kŕče . Uľaví od bolesti v kĺboch , reguluje trávenie a zrýchľuje metabolizmus . Odplavuje škodlivé látky z tkanív , napomáha k správnej funkcii lymfatického systému , pečene obličiek .

Mimoriadne silné sú kozmetické účinky , masáž zvláčni pokožku , teplo otvorí póry . Blahodarným vplyvom na lymfatický systém pôsobí lávové kamene proti celulitíde . Na úrovni energetickej harmonizuje funkcie čakier ( energetických centier ) aj meridiánov ( energetických dráh ) , navodzuje meditačné stav . Pocity a účinky vydržia niekoľko dní . Masáž je určená pre všetky vekové kategórie . Neodporúča sa však tehotným ženám do tretieho mesiaca tehotenstva a ľuďom , ktorí sú citliví na teplo , majú kŕčové žily alebo silná kožné , infekčné a zápalové ochorenia , cukrovku , epilepsiu , ale predovšetkým sa nesmie táto masáž robiť ľuďom s vysokým krvným tlakom !

      

CENY :

  •  50 min – 66 €
  •  75 min – 99 €

 

 

 

Kategórie


Napísať hodnotenie