Marián

maser Majo „Poznanie je cesta, cesta je poznaním“
Ako masér sa venujem tejto profesii už takmer 15 rokov. Ľudia za mnou prichádzajú a hľadajú úľavu na fyzickom tele ale často krát si neuvedomujú , že ich problém býva ukrytý hlbšie, v oblasti psychiky na energetickej úrovni. Pri niektorých relaxačných masážach dochádza k uvoľneniu vzniknutých blokád spontánne , avšak nie pravidelne. A práve toto bol ten dôvod , prečo ma moja cesta priviedla k Tantre.
Jej techniky , rituály cielene pôsobia , práve na hlbšie úrovne bytia , pomáhajú uvoľňovať nahromadenú energiu nevyjadrených emócií a dostávajú sa na povrch cez jemné dotyky, vône a pomocou vedomého dýchania oslobodzujú dušu a uvoľňujú telo. Človek zrazu vie slobodnejšie dýchať a žiť. Ako vnímam Tantru? Vnímam ju ako jednu z techník, ktoré ak sa človek rozhodne pracovať na svojom rozvoji, nám môžu priniesť viac radosti a potešenia zo života.
Prvý masérsky kurz som absolvoval v roku 1999 v masérskej škole Remas, Piešťany, kde som počas nasledujúcich rokov absolvoval aj ďalšie liečebné a relaxačné masáže. Absolvoval  som aj  viacero tantra kurzov tantrickej masáže u Mgr. Denisy Řiha Palečkovej, CSB a Ing. Richarda Vojíka.  Obiednávky pre maséra Mariana prímame 2 týždne do predu. Ďakujeme za pochopenie.

Certifikáty
Sken farebne-2Sken farebne-1Sken čb-6Sken čb-5Sken čb-4Sken čb-3Sken čb-2Sken čb-1
doc00278520141013143851-pdoc00278820141013143955-p