Prečo je tantrická masáž hodnotnejším zážitkom ako erotická masáž?!

Tantra masáže ŽilinaPrečo je tantrická masáž hodnotnejším zážitkom ako erotická masáž?!

Počuli ste už o tantrickej masáži a myslíte si, že sa jedná o obyčajnú sexuálnu masáž podobnú tým, ktoré bežne ponúkajú pracovníčky v erotických salónoch? Myslíte si, že to nie je nič pre vás? Poďte sa presvedčiť, že tantrická masáž predstavuje hlboký duševný zážitok a nemá s lacnou erotikou nič spoločné.

Čaro dotyku a vnútornej energie

Tantrická masáž nie je iba o masírovaní intímnych partií s cieľom dosiahnuť vyvrcholenie. Je to veľmi starý rituál, pri ktorom sa vám otvára cesta do vnútra seba samého, nachádzate svoje najhlbšie pocity svojou podstatou a svojou sexualitu. Užívate si prítomný okamih, počas ktorého dochádza k silnému prúdeniu vnútornej energie. Toto sa môže prejavovať rôzne, nakoľko každý človek je individuálna bytosť. Niekto môže byť vzrušený, iný nemusí. Vynárajú sa vám radostné pocity, no aj bolestné, ktoré sú vo vás zablokované a pri masáži dochádza k ich uvoľneniu, pocitu hlbokej blaženosti a relaxácie.

Masírované je celé telo, pričom sa pozornosť venuje aj takým častiam tela, ktoré bežné masáže obchádzajú – prsia, zadok a pohlavné orgány. Napriek intenzívnym dotykom aj na týchto partiách tela, sa tantrická masáž nesústreďuje na konečné vyvrcholenie masáže v klasický orgazmus. Profesionálny tantrický masér počas masáže rozvádza a sústreďuje energiu do celého tela, pričom po niekoľkých masážach a pri aplikovaní správnej dýchacej techniky môžete zažiť úplne iný neprekonateľný zážitok – takzvaný celotelový orgazmus. Pri masáži ste iba pasívnym prijímateľom, výmena dotykov s masérom je neprípustná! Masér vám tiež nesplní nijaké sexuálne potreby a priania. Postupuje iba podľa rituálu a vedie vás k tomu, aby ste prežili jeden z najkrajších zážitkov vo svojom živote, aby ste objavili svoju dušu, svoje pocity a načerpali veľa novej životnej energie.

 Profesionálny masér je veľmi dôležitý

Profesionálni maséri a masérky tantrických masáží sú ľudia, ktorí neberú tantru ako svoju prácu určenú na zárobok, ale tantra je ich životnou filozofiou. S takýmito masérmi máte zaručený naozaj intenzívny vnútorný zážitok obohatený o pocity, ktoré vám pracovníčky erotických salónov nikdy nebudú môcť dopriať. Cieľom tantrickej masáže nie je len dosiahnuť orgazmus. Jej cieľom je predovšetkým nazrieť do svojej duše a objaviť svoju sexualitu tak, ako ste ju doposiaľ nevnímali a rozvinúť ju.

Tantrický masér či masérka vás najskôr do tajov tantry uvedú a nezrovnalosti vám ujasnia. Vy tak budete vedieť, na čo sa máte pri masáži sústrediť, aby ste dosiahli čo najväčšieho uvoľnenia a zážitku. Potom sa môžete už len zveriť do ich nežných rúk. Výber maséra je veľmi nesmierne dôležitý. Vždy sa presvedčte, že sa zverujete do rúk správnej osoby, inak sa môže stať, že dostanete iba obyčajnú erotickú službu. Vtedy vaše očakávania naplnené nebudú, nakoľko sa domov vrátite bez povznášajúceho sa pocitu. Tento výnimočný pocit bude nahradený iba obyčajným orgazmom, ktorého čaro rýchlo vyprchá.

Doporučujeme párové masáže:)

https://tantrasecrets.sk/ritualne-masaze/ritual-tantricka-laska/

 

 

2 Ping-y/Trackback-y pre "Prečo je tantrická masáž hodnotnejším zážitkom ako erotická masáž?!"

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.