Holistická masáž pre páry

tantra masaz pre paryV našom centre TantraSecrets v Bratislave vám ponúkame Holistickú masáž pre páry. Exuluzívny zážitok s vaším partnerom – kou. Zažite niečo nezvyčajné, nechajte sa unášať láskou a nehou, ktorá vo vás zapáli plamienok lásky a túžby, …

Holistická masáž pre páry je veľmi senzitívnou a osobitnou kategóriou, pretože ku každému páru treba pristupovať špecificky, s ohľadom na integritu dvojice. Dobre vykonaná a odborná masáž môže vniesť do vášho intímneho života novú energiu a prehĺbiť vaše intímne spojenie. V našom centre holistických masáží v Bratislave vás prevedieme týmto zmyselným aktom opätovného spojenia a prehĺbenia vašej intimity. Masáž sa snaží prebudiť otvorenosť medzi partnermi, vysvetliť prirodzenosť pociťovať príťažlivosť voči iným ľuďom, zosúladiť potreby svojej vlastnej individuality a potrieby svojho partnera. Snažíme sa spolu nájsť odpoveď na otázku, do akej miery je potrebné obetovať svoje túžby a potreby pre toho druhého a prispôsobiť sa mu v prospech zachovania vzťahu. Práve táto predstava v súčasnosti často vedie k tomu, že sa väčšina párov stretáva s problémom nevery, ktorá vie byť pre vzťah ničivá. Tantrické princípy otvárajú medzi partnermi cestu otvorenosti, odvahe úprimne priznať svoje skryté túžby s pocitom, že to partner unesie, či dokonca pomôže zrealizovať. Holistická masáž ponúka možnosť odhalenia týchto potrieb v rámci bezpečných hraníc, prežívanie pocitov pod rukami masérky či maséra, bez pocitu ohrozenia vzťahu, pretože hranice masáže sú stanovené hneď na začiatku a masér, či masérka za žiadnych okolností neprekročí tieto stanovené limity. V našom centre TantraSecrets si môžete vybrať, či chcete byť masírovaní: dvomi masérkami, dvomi masérmi alebo jednou masérkou a jedený masérom. Výber nechávame na vás je však nutné nahlásiť pri objednávke vami zvolenú variantu.

Zahŕňa: Párová masáž vás prevedie potešením všetkých vašich zmyslov a budete sa cítiť, ako v inom svete. Budete omývaní horúcimi uteráčikmi, ktoré budú obohatené o lupienky ruží, hebké ovievanie s pávím perím, vejármi a masirovaní kožušinkami s  použitím aroma silíc a to všetko je doplnené orientálnou hudbou. Príjemná párová masáž celého tela s teplým olejčekom vás dokonale nabije energiou je to prirodzená súčasť masáže. Nechajte sa rozmaznávať jemnými rukami masérov, ktorí sa tešia na vašu návštevu, aby vám otvorili bránu k znovuzrodeniu vášho vzťahu v centre TantraSecrets.

Ceny:

120 min – 132 eur

180 min – 198 eur

240 min – 264 eur

300 min – 396 eur

 

Kategórie


Napísať hodnotenie