Rituál 5 elementov

ritual 5 elementovTento jedinečný a luxusný rituál pochádza z Indie. Jeho prvky tvoria : Zem, Voda, Vzduch, Oheň, Éter. Objavte tajomstvo piatich elementov z indickej tradície a filozofie, ktoré pôsobia povzbudzujúcim vplyvom na telo i myseľ! Rituál 5 elementov – 5 masážnych techník! Harmonizujúca masáž sa nezameriava len na jednu partiu, ale na celé telo. Od hlavy po päty bude prúdiť vami energia plná relaxácie a uvoľnenia. Príjemný a upokojujúci rituál si môžete vychutnať sami alebo s partnerom, či partnerkou v harmonickom prostredí priamo v centre TantraSecterts v Bratislave, alebo v Jagenbachu.

 

ZEM – silný dotyk cez sarong
VODA – jemný dotyk dlaňou od hlavy po päty
VZDUCH – jemný vánok končekami prstov, všetkými smermi po tele
OHEŇ – povzbudzujúci hrejivý dotyk stúpajúci zdola nahor
ETER – jemný dotyk energetického tela (harmonizuje celé telo)

Pri tomto rituály sa masíruje celé telo zozadu, aj spredu, silne a jemne, pomaly aj rýchlo, za pomoci kokosového oleja, ktorý pôsobí na celé telo. Tieto vzácne vzájomné metódy masáže navodia neuveriteľný nebeský pocit pokoja, pohody a harmónie.

 

Zahŕňa : Dotyk – zeme, vody, vzduchu, ohňa a éteru. Prebudenie zmyslov: čuchu, sluchu, chuti. Za pomoci ochutávky rôznych chutí, vôní a s využitím zvukových prvkov. Potom vás čaká príjemnná celotelová harmonizujúca olejová masáž teplým kokosovým olejom – intenzívny zážitok. Vďaka masáží je vybudovaná energia, pri ktorej zažijete stúpanie a klesanie energie a jej precítenie v celom vašom tele. Holistická masáž je o skúmaní v rámci hraníc vlastného tela a jej dôležitou súčasťou je dôvera, pokora a rešpekt k osobnostným hraniciam dávajúceho i prijímajúceho. Počas holistickej masáže teda zostáva prijímajúci po celú dobu v pasívnej, prijímajúcej úlohe.

Ceny:

90 min  – 99 eur

120 min – 132 eur

180 min – 198 eur

 

Kategórie


Napísať hodnotenie