Tantra masáže a ich hodnota

017

 Veľa ľudí mi už položilo otázku ohľadom cien tantrických masáží, a ja som im vždy rada vysvetlila ich hodnotu. Pre tých z vás, s ktorými som ešte nemala tú česť spoznať, by som dnes rada rozvinula túto tému a vysvetlila, čo všetko sa za tantrickou masážou skrýva a aké úsilie musí byť vyvinuté, aby mohol človek Tantru praktizovať na profesionálnej úrovni.

 

Aj napriek stále rozšírenej forme Tantra salónov, ktoré praktizujú „erotické“ masáže, sa snažíme v Tantra Secrets zachovať svoje poslanie, svoje presvedčenie a venovať sa naozaj čistej forme tantrického umenia. Treba si uvedomiť, že tantrické masáže sú viac ako iba hŕstka pekných postavičiek a tváričiek.

 

S ľudmi, s ktorými pracujem, som si popri vlastnej ceste k Tantre prešla aj tú spoločnú s nimi a toto puto nám aj dnes umožňuje fungovať na veľmi harmonickej úrovni. Naše cesty boli plné naberania vedomostí a neskôr skúseností – dlhé mesiace praktizovania rozličných druhov a foriem masáží na sebe a na iných, navštevovanie tantrických majstrov pre dosiahnutie vyššej úrovne poznania a postupné prijatie tohto účelu za svoj.

 

Pre ľudí, ktorí praktizujú skutočné a čisté tantrické masáže, nie je to, čo robíme o peniazoch. Je to životný štýl a hlavne životná voľba. A ako taká obsahuje veľa nezhôd a nepríjemností, veľa nástrah a pokušení. Výcvik maséra trvá min. 6 mesiacov a stojí tisícky eur. Masér strávi následne ešte veľa času rozvíjaním svojich vedomostí a zručností, navštevovaním pokročilejších a pokročilejších kurzov a až potom je plne pripravený. Vďaka týmto dokáže spoznať tajomstvá tantrického umenia a splniť tak vyššiu úlohu. Keď sa raz človek naplno oddá tejto úlohe, vkladá do nej celú bytosť a berie ju ako svoje poslanie.

 

Takáto osoba musí byť vyrovnaná sama so sebou – so svojou fyzickou aj vnútornou stránkou, ale najmä vyrovnaná so svojou sexualitou. Musí sa odosobniť od svojich vlastných túžob a v mene tejto úlohy nechať energiu prúdiť skrz seba ako nástroj vyššej moci. Masérka nevenuje svojmu umeniu iba čas, ktorý je s vami v miestnosti. Je tam už dlho vopred, aby miestnosť pripravila a energeticky naladila na váš príchod. Po masáži veľakrát trávi s vami ešte ďalší čas, aby sa uistila, že vo vás zážitok zanechal iba pokoj a novú energiu. Pri masáži používa rôzne oleje, silice, sviečky a ďalší materiál podľa individuálnych typov masáží.

 

Okrem zaručenej kvality a odbornosti je práve toto dôvod vysokej hodnoty tantrickej masáže. Ale hodnota všetkého je relatívna a často spočíva iba v očiach pozorovateľa. Cena, ktorú platíte je úplne adekvátna k tomu čo dostanete od vašich masérov, ktorý svoj život plne zasvätili tejto posvätnej činnosti, a takisto vyjadruje váš seriózny záujem o čistý tantrický zážitok, nie len o lacnú erotickú službu.

 

V našom centre Tantra Secrets radi privítame všetkých, ktorí túžia po niečom novom, jedinečnom a trošku tajomnom. Príďte sa presvedčiť sami o pravej hodnote Tantra masáží a s prípadnými otázkami sa na mňa obráťte v diskusii pod článkom, alebo na E-mail: info@tantrasecrets.sk

  1. marcel píše:

    Obdivujem ľudí ktorí sa oddali poslaniu a venujú tomu čas a peniaze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.