Tantra masáže Bratislava

Tantrasecrets – Význam, priebeh a dĺžka masáže
(Tantra tajomstvá)

Tantra masáže Bratislava.

S potešením vás vítame na našej stránke. Vstúpte do našej oázy šťastia. Zažijete pocit bezpečia. Nechajte sa unášať a pocitíte kúzlo dotyku a jedinečnú kombináciu zmyselnosti.

Na tejto stránke nájdete všetky informácie o našej tantrickej relaxácii a rôznych druchoch masáží.

Vychutnajte si naše tantrické masáže v Bratislave a príďte si oddýchnuť od každodenného zhonu. Za pomoci použitej masážnej techniky sa bude Vaše telo učiť novej vitalite. Môžete prísť aj so svojím partnerom a zažiť jedinečný zážitok . Vydajte sa na cestu plnú zmyselnosti. Nechajte sa hýčkať v našom exkluzívnom centre, kde je pre nás vaše pohodlie a relax najdôležitejšie.

Priebeh masáže
Masáž začíname tradične – rozhovorom, v ktorom nás zaujíma, s akou vedomosťou, očakávaním a zámerom prichádzate. Nad šálkou čaju, či pohárom vody, máte príležitosť opýtať sa a povedať, čo potrebujete. My vám vysvetlíme, ako váš vybraný rituál bude priebehať a zodpovieme váše otázky. Naša masážna miestnosť, ako aj celé Tantra centrum, majú neopakovateľnú atmosféru. V našom centre sme si dali záležať, na tom, aby ste sa u nás cítili príjemne. Tantra centrum je zariadené podľa princípov feng šuej, vďaka tomu  sa ľahko prenesiete do “ iného “ sveta. Masážne centrum je vybavené sprchou, ktorú môžete využiť pred, aj po masáži.  O tantrických masážach sa veľmi ťažko píše, pretože zážitky, ktoré prežijete neopísateľné a v bežnom živote sa nedáju zažiť.
Nejedná sa o poskytovanie žiadnych sexuálnych služieb.

Tantra masáže :

Rituál Umenie dotyku (v dĺžke 60 min alebo 90 min),  Rituál Tajomstvo tela (90 min, 120 min, alebo 180 min), Rituál Transformácie (150 min, 180 min, alebo 210 min),  Rituál Kráľovské oslobodenie (120 min,150min,180min)