Workshop – Prepis limbického systému

tantrasecrets.skSkupinový Workshop je v  dátume :

Meditačnú techniku Eleny Tonetti môžete zažiť aj vy na našom workshope. Prejdite niekoľkohodinovou vnútornou cestou a v stave intenzívnej relaxácie prežite svoj život od bodu pred počatím, cez ranné detstvo, až po začiatok dospelých rokov. Pri tejto meditácii vychádzajú na povrch hlboké emócie, čo často spôsobuje až dojatie a slzy. Tieto pocity sú však nesmierne dôležité pre váš ďalší vývin a všetky bolestivé zážitky s nimi spojené môžete vďaka tomuto Workshopu úplne prepísať. Táto meditácia je predovšetkým o vašej predstavivosti, ale veľmi intenzívne čerpá aj z práce s vlastným telom, ktoré má vo svojich bunkách zakódované cenné skúsenosti.

Dĺžka Workshopu je 5 h. 

Zahŕňa:

Začíname očistou fyzickou aj rituálnou, naučíme sa 3 základné klúče (pohyb, dych a hlas) a aj to ako tieto 3 klúče aplikovať, následne prechádzame do tanca, dychových cvičení a meditácie, pričom medzi každým krokom tejto cesty postupne odhaľujeme naše vnútro a nechávame sa viesť prepisom limbického systému. Dĺžka workshopu je približne 5 hodín a prináša okrem iného potlačenie ega, žiarlivosti, pýchy a hrdosti – predstavte si slastný pocit šťastia a čistej radosti zo života, ktorý by ste mohli mať, a príjmite skutočnosť, že každý z nás ma potenciál byť tou najlepšou verziou seba samého. Meditácia prepisu limbického systému je len jedna z ciest, ako túto verziu dosiahnuť alebo sa k nej pri najmenšom priblížiť.

Čo si zobrať so sebou?
– pohodlné oblečenie, karimatku, sarong (šatka na prikrytie), deku.

Miesto konania: Bratislava

Cena workshopu : 129.- eur. Workshop bude prebiehať v skupine, min.5 osôb. Dĺžka workshopu je 5h. Začíname o 14h.

Individuálny workshop pre jednotlivca: Cena : 288.- eur. Workshop bude prebiehať s vami a s lektorom. Dĺžka workshopu je 4 h. Termín si, prosím, dohodnite na tel. čísle 0902 049 590. Bližšie informácie: info@tantrasecrets.sk

Tento workshop je venovaný všetkým, ktorý chcú nahliadnuť do svojho vnútra a opäť sa narodiť. Všetkým, ktorí chchú aspoň na chvíľu vystúpiť z každodenného zhonu a ponoriť sa do ohromnej sily meditácie. Doprajte si túto jedinčnú príležitosť, ktorá vám umožní vytvoriť rovnováhu v každom jednom životnom aspekte. Bude mi cťou vás na tejto ceste za sebapoznaním a sebarozvojom sprevádzať, J.Berkyová CSB.

Rozhovor s Elenou Tonetti o metode “limbic imprint recoding”

https://www.youtube.com/watch?v=_3FX2XpWTX4


Prihláška:

  Meno (*)

  Priezvisko (*)

  Váš email (*)

  Telefón (*)

  Ulica (*)

  Mesto (*)

  Krajina (*)

  Povolanie (*)

  Dátum narodenia (*)

  Vaše skúsenosti s kurzami

  Ako ste sa o nás dozvedeli

  Poznámka (do poznámky uviesť dátum, ktorý by vám vyhovoval, poprípade aj iné informácie)

  Kontrolná otázka

  * - povinné polia

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.