VAGINAL MAPPING

 vaginal mappingVaginal mapping

V centre TantraSecrets vám ako prví na Slovensku prinášame jedinečnú metódu liečenia „vaginal mapping“ – dotykovú masáž, ktorá sa zaoberá vašimi traumami, jazvami po pôrode, jazvami po zneužívaní, problémami pri milovaní, … Prinášame vám jedinečný spôsob, ako povedať zbohom bolesti.

Počas mojej práce, ako tantra masérka/terapeutka som zistila, že viacero žien má určité problémy so svojou sexualitou. Nedokázali plnohodnotne prijímať intímne chvíle a samozrejme mnoho z nich si to dávalo za chybu. Avšak tak celkom to ich chyba nie je. Nie je prirodzené, ak počas aktu vnímate bolesť namiesto rozkoše. Či už moje zákazníčky alebo aj ženy po celom svete, majú rôzne druhy problémov. Niektoré z nich sa vyberú za lekárom a ten im dá rôzne medikamenty, ale ich problém nezmizne, len tak sa sám nevylieči. Potom samozrejme žena pokračuje v sebaobviňovaní a upadá do depresií. Intímny život sa potláča. Naozaj je nutné sa kvôli tomu obmedzovať a zanedbávať? Tantrici podávajú pomocnú ruku aj na riešenie týchto problémov. Vaginal mapping je určitý druh akupresúry. Nebojte sa, pod týmto názvom sa neskrýva žiaden druh veľkých ihiel. Je to druh veľmi intenzívnej intímnej masáže, pričom „mapujeme citlivosť “ . Je to dotyková metóda, ktorá pomáha liečiť nielen fyzické, ale tiež psychické problémy tvz. bloky, ktoré nie ste schopná sama ovládať. Či už sú to pocity – ako bolesť, stres, frustrácia alebo vnútorné jazvy, ktoré vznikli či už po pôrode alebo pri sexuálnom styku. Na toto všetko sa môžeme pri vaginal mappingu zamerať. Ženské pohlavie je veľmi citlivé, prijímajúce, zhromažďuje a zároveň si pamätá isté druhy pocitov, ktoré môžu byť príjemné alebo bolestivé. Niekde hlboko vo vás cítite, že ako žena chcete cítiť viac a zároveň aj viac rozdávať. Chcete sa zbaviť starých „blokov“ a znova cítiť potešenie. Znovu objavte bohynu driemajúcu vo vás.

Ako to všetko prebieha?

Počas celého vaginal mappingu komunikujete s masérkou/terapeutkou o tom, ako a čo cítite. Na začiatku absolvujete cvičenia, ktoré vás pripravia na tento silný zážitok. Masérka/terapeutka ich absolvuje všetky s vami, takže sa nemusíte báť. Predstavte si niečo, ako hodinový ciferník na vašej joni(vagíne). Hore je dvanásť, potom tri, šesť, deväť a tak ďalej. Po tomto ciferníku môžeme mapovať – buď len určité okruhy alebo všetko. A čo si pod mapovaním predstaviť. Jemne masírujeme tkanivo vagíny , vibrujeme na určitých miestach a tak zisťujeme jej citlivosť. Na niektorých bodoch nemusíte cítiť nič a na niektorých cítite zase príval emócií. Tie miesta, na ktorých necítime nič, sú necitlivé – dalo by sa povedať zamrznuté. Práve týmto ich však „rozmrazíme“ a vy ich budete cítiť zase tak, ako predtým. Farby budú zase výraznejšie, pocitové vnímanie prehĺbenejšie. V prítomnosti masérky/terapeutky vás nič neobmedzuje. Môžete dať voľnosť vašim pocitom: môžete kričať, plakať, biť okolo seba. Prežívanie takýchto pocitov je úplne normálne. Nebojte sa povedať masérke /terapeutke, čo je vám príjemné a čo zase nie. Sú tam preto, aby vám pomohli. Aby ste znovu mohli cítiť to, čo už dlho nie. Pomôžu vám sa oslobodiť z pút bolesti, napätia a strachu.

Prečo absolvovať práve túto techniku?

Aj keď dokážeme porozumieť dôvodom našej bolesti, len uvedomenie si toho problému nestačí. Každý zážitek – pocit, ktorý cítime, cítime najprv v našom vnútri. Tak prečo sa nezamerať práve na naše vnútro? Technika vaginal mapping pracuje s našimi pocitmi vnútri tela, dáva nám odpovede na naše otázky. Skúmaním toho dokážeme prísť na rôzne skutočnosti. Nemusíme však vedieť konkrétny problém, kde vznikol a prečo. Najdôležitejšie je ten pocit precítenia. Vzájomného porozumenia medzi telom a mysľou. Chcete zažívať viac radosti, potešenia a vášne? Prečo nie? Vy máte na toto všetko právo. Nenechajte sa obmedzovať tým, čo hovorí okolie. Nemusíte upadať do depresií. Naučíte sa znova milovať samu seba, takú – aká ste. Eliminujte vaše bloky, ktoré vás v tom brzdia. Keď budete milovať samu seba, budete milovaná všetkými. A o tom to všetko je. O láske.

https://tantrasecrets.sk/ritualne-masaze/vaginal-mapping-liecenie-potesenie-pre-zeny/

Výpoveď klientky

Pred absolvovaním tejto masáže/terapie som si prečítala veľmi veľa článkov a príspevkov, ktoré opisovali, aké má táto masáž/terapia blahodarné účinky. Môžem úprimne povedať, že som bola trochu nedôverčivá voči tejto metóde, ale po dlhom váhaní som sa rozhodla ju vyskúšať sama na svojom tele. Veľmi ťažko sa opisuje, čo som v danej chvíli prežívala, ale pokúsim sa vám aspoň trošku tento blahodarný zážitok opísať. Mala som veľmi zmiešané pocity. Bolo to veľmi zvláštne, ani by som si nepomyslela, že vo vagíne je skrytá toľká bolesť ženy. Čo všetko sa vo vagíne ukrýva? Takisto musím povedať, že je potreba absolvovať viac sedení, než len jedno. Niekoho tá bolesť na prvýkrát odradí, ale ja som sa rozhodla pokračovať ďalej, chcela som prísť na koreň svojej bolesti. Musím pochváliť maséra za veľmi individuálny prístup, ktorý voči mne zaujal. Ako som povedala, na prvýkrát som cítila neopísateľnú bolesť. Niečo také sa nedá popísať. Plakala som, kričala, búchala okolo seba. Keď som dala priechod svojím emóciám, tak dlho potlačovaným , prišla som na to, že bolesť postupne opúšťa moje telo. Všetka tá bolesť sa jednoducho vyplavovala spolu s mojím dýchaním. Ako ma upozornil masér, dýchanie bola jedna z najdôležitejších vecí. Dýchanie musí byť plynulé a hlboké. Bolo to niečo, ako keby som sa znovu zrodila. Tie pocity sú jednoducho neopísateľné. Niečo nádherné. Masér/terapeut sa venoval každej časti, tým bolestivým, necitlivým miestam a takisto tým, pri ktorých som cítila nával pozitívnych emócií. Pri tých sa mi – ľudovo povedané – roztancovali hviezdičky okolo hlavy.

V salóne TantraSecrets sme pripravení vás vypočuť, zamerať sa na bolestivé partie, pomôcť vám znova prežívať pôžitky, ktoré vďaka tejto technike oživíme. Už žiadna bolesť, len radosť a láska. Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.