Tantra masáž pre páry

Tantra masáže ŽilinaTantra masáž  pre páry  v centre TantraSecrets  je  pre páry veľmi senzitívnou a osobitnou kategóriou, pretože ku každému páru treba pristupovať špecificky, s ohľadom na integritu dvojice. Dobre vykonaná a odborná tantrická masáž, môže vniesť do vášho intímneho života novú energiu a prehĺbiť vaše intímne spojenie. V našom centre tantra masáž TantraSecrets v Žiline Vás prevedieme týmto zmyselným aktom opätovného spojenia a prehĺbenia vašej intimity.
Tantrická masáž pre páry je veľmi senzitívnou a osobitnou kategóriou, pretože ku každému páru treba pristupovať špecificky, s ohľadom na integritu dvojice. Dobre vykonaná a odborná masáž, môže vniesť do vášho intímneho života novú energiu a prehĺbiť vaše intímne spojenie. V našom centre tantrickej masáže v Žiline vás prevedieme týmto zmyselným aktom opätovného spojenia a prehĺbenia vašej intimity.

Tantra je často opisovaná ako práca so sexualitou, príjemnými dotykmi, hladením. Čo je pravdivý, ale veľmi stručný opis. Tantra je skutočne veľmi úzko spojená so sexualitou, ale je aj niečím hlbším. Je formou každodennej meditácie, rozvoja zmyslového aj telesného vnímania, privádza k otvorenej mysli a aktívnemu hľadaniu šťastia. Tantrická filozofia vidí cestu k šťastiu cez dotyky, sexuálnu energiu a hlbšie spojenie so svojim partnerom. Cesta tantry je cestou hlbokého nazerania na svoje potreby, pocity či túžby s cieľom pochopiť ich podstatu a najmä naplniť ich a využiť toto porozumenie na prehĺbenie intimity medzi vami a vašim partnerom. Tantra sa snaží prebudiť otvorenosť medzi partnermi, vysvetliť prirodzenosť pociťovať príťažlivosť voči iným ľuďom, zosúladiť potreby svojej vlastnej individuality a potrieb svojho partnera. Snažíme sa spolu nájsť odpoveď na otázku, do akej miery je potrebné obetovať svoje túžby a potreby pre toho druhého a prispôsobiť sa v prospech zachovania vzťahu. Práve táto predstava v súčasnosti často vedie k tomu, že sa väčšina párov stretáva s problémom nevery, ktorá vie byť pre vzťah ničivá. Tantra otvára medzi partnermi cestu otvorenosti, odvahe úprimne priznať svoje skryté túžby s pocitom, že to partner unesie, či dokonca pomôže zrealizovať. Tantra ponúka možnosť odhalenia týchto potrieb v rámci bezpečných hraníc, prežívanie pocitov pod rukami tantrickej masérky či maséra, bez pocitu ohrozenia vzťahu, pretože hranice tantrickej masáže sú stanovené hneď na začiatku a tantrický masér či masérka by za žiadnych okolností nemal prekročiť tieto stanovené limity. Pred absolvovaním tantrickej masáže odporúčame otvorene sa so svojim partnerom porozprávať, to vám pomôže predísť nepríjemným stresom a pocitom počas masáže a tak si tento zázračný intímny rituál výmeny energie a zdieľania pocitov dokážete naplno vychutnať. Masáž prehlbuje sexuálne prežívanie a pomáha objavovať nové úrovne intímnych zážitkov. Dokáže tiež pomôcť pri problémoch s otehotnením, či poruchami erekcie, prehlbuje orgazmické zážitky a zbavuje stresu a napätia. Ženy mávajú v panvovej oblasti nahromadené obrovské množstvo negatívnej energie, čo dokáže tantrická masáž dokonalo odstrániť. Uvoľnenie negativizmu v centre intímnej energie a navodenie príjemných pocitov vedie k úžasnému zlepšeniu intímneho partnerského vzťahu, lepšej vnímavosti k prežívaniu svojho partnera, k prehĺbeniu porozumenia a otvorenosti a chuti k experimentovaniu aj v dlhodobých vzťahoch. Tantrická masáž je vhodná pre každý vzťah, či už mladých zaľúbencov, ktorí ju vnímajú ako zdroj inšpirácie, ale takisto pre staršie páry, ktoré v masáži nachádzajú osvieženie svojho vzťahu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.