Tantra masáže pre ženy

Tantra masáže  žilina pre ženyTantra pre ženy

Tantra masáže pre ženy ponúkame v centre TantraSecrets v Žiline. Ženská duša je aj v dnešnom modernom svete stále veľmi citlivá. Kým muži dokážu otvorenejšie prejavovať svoju sexualitu, žena potrebuje dostatok času, nadobudnúť určitý pocit istoty a senzitívnejší prístup. U nás v centre TantraSecrets v Žiline ku každej žene pristupujeme individuálne, s rešpektom voči osobitným potrebám a kladieme dôraz na úvodný rozhovor, v ktorom rozoberieme dôvody, pre ktoré ste sa rozhodli tantrickú masáž  absolvovať. Tantrická masáž totiž nie je len cestou k uvedomeniu a uvoľneniu svojej sexuálnej energie. Čoraz väčší každodenný stres, stále sa zvyšujúce nároky na ženy, ale tiež zlá životospráva. Väčšina negatívnej energie sa hromadí práve v panvovej oblasti ženy a tým vznikajú problémy. Uvoľnením tejto negatívnej energie pri tantrickej masáži môžeme riešeniu napomôcť. Tantra nás učí znovuobjaviť hravosť medzi partnermi a otvorenosť vo vzťahu. Samotná masáž prebieha tak, že sa masérka veľmi jemnými a pomalými pohybmi dotýka jednotlivých bodov Joni. Joni masáž ako masáž pre potešenie a relaxáciu. Potešenie z rozkoše nie je ničím hriešnym. Sexualita je súčasťou našého života dostali sme ju do vienka  nielen pre plodenie detí. Masáž Jóni Vás zavedie na nádhernú cestu do uvoľnenie tela i mysle, do krajiny kde sa môžete otvoriť svojím zmyslom, svojéj rozkoši, nechať sa hýčkať, užiť si chvíle prepojenie, dôjsť až k vrcholu, k spojeniu s bytím v extaktickom stave. Jóni masáž pre potešenie môžete absolvovať v rámci Tantra masáže, a intímne masáže pre ženy. Navštívte nás v Žiline v centre tantrickej masáže TantraSecrets.

Zahŕňa : úvodný ritual umenie dotyku, pri tom je masér(ka) nahá na znak úctý k prímajúcemu, vďaka tomu sa môžete cítiť bezpečne a láskyplne. Omývanie horúcimi uteráčikmi, hebkú masáž s pávím perím ,rúžičkami,vejárom a kožušinami, použitie aroma-silíc. To všetko, doplnené o stimuláciu bodu G – (o ženskom bode G, ktorý sa ukrýva za lonovou kosťou, toho už bolo napísané mnoho. Niektoré ženy dokonca neverí, že ho vôbec majú).


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.