Prepis limbického systému podľa Elena Tonetti

tantrasecrets.sk

S láskou vás pozývam na Workshop Prepisu limbického systému podľa meditácii Eleny Tonetti, zakladateľkou medzinárodnej organizácie Birth into Being, ktorá je oddaná evolúcii vedomia a vytvoreniu prosperujúcej spoločnosti na základe lásky, porozumenia a zdravého rozumu. Nechajte sa uniesť vedenou meditáciou a hudbou do svojho vnútra a pripravte sa na úžasnú cestu za poznaním samého seba. Táto cesta ponúka prepis vášho limbického systému – časti mysle, ktorá ovláda naše nižšie pudy ako potrebu spoločenskej hierarchie, agresivitu a teritorialitu.

Je to pozostatok našich „plazích“ mozgov z časov dávno minulých, a ak sa máme ako ľudstvo aj ako spoločnosť posunúť ďalej, je nutné tieto zbytočné bremená z nášho vedomia odstrániť. Pre naše každodenné životy môže mať potlačenie, prípadne úplne odstránenie týchto pudov blahodárne účinky – vnútorné aj vonkajšie. Neznamená to, že sa zrazu zmeníme na úplne inú osobu, ale vďaka sile našich myšlienok a vôli sa dokážeme zmieriť s tým, čo nám život nadelil, posunúť sa ďalej a pretvoriť to podľa svojich potrieb a predstáv.

Zahŕňa: Začíname očistou fyzickou aj rituálnou, následne prechádzame do tanca, dychových cvičení a meditácie, pričom medzi každým krokom tejto cesty postupne odhaľujeme naše vnútro a nechávame sa viesť prepisom limbického systému. Dĺžka workshopu je približne 4-5 hodín a prináša okrem iného potlačenie ega, žiarlivosti, pýchy a hrdosti – predstavte si slastný pocit šťastia a čistej radosti zo života, ktorý by ste mohli mať, a príjmite skutočnosť, že každý z nás ma potenciál byť tou najlepšou verziou seba samého. Meditácia prepisu limbického systému je len jedna z ciest, ako túto verziu dosiahnuť alebo sa k nej pri najmenšom priblížiť.

Tento workshop je venovaný všetkým, ktorý chcú nahliadnuť do svojho vnútra a opäť sa narodiť. A mne bude cťou vás na tejto ceste za sebapoznaním a sebarozvojom sprevádzať.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.